Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujete tímto souhlas společnosti EKOTECHNIK Czech, s.r.o. IČO: 24212547, Adresa: Na strži 1198/51, Krč, 140 00 Praha zapsané v obchodním rejstříku pod spisovou značkou  C 189141 vedená u Městského soudu v Praze. (dále jen "Správce"), aby v souladu s platnými zákony České republiky, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovávala tyto osobní údaje:

Vaše osobní údaje využíváme za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídky produktů a služeb poskytovaných firmou  EKOTECHNIK Czech, s.r.o. Pokud jste našim zákazníkem, děláme tak z oprávněného zájmu, protože důvodně předpokládáme, že vás naše novinky a akce zajímají. Pokud nejste zákazníkem zasíláme newslettery výhradně na základě tohoto souhlasu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let od poslední objednávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například odhlášením v newsletteru nebo zasláním emailu na adresu info@solar-kit.cz či dopisu na kontaktní údaje společnosti  EKOTECHNIK Czech, s.r.o Na strži 1198/51, Krč, 140 00

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: